Bilder PELLE ENGMAN. Litografi, "Mås", signerad, daterad -86 & numrerad 134/240.
Rammått: 50,5x61cm.
Bruksslitage på ram.
Slutar om 7 timmar 20 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 4 800 SEK
Slutar om 7 timmar 21 minuter
Slutar om 7 timmar 21 minuter