Bilder Mårten Andersson färglitografi "De älskade i Moneglia" signerad
No: 23/100.
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 13 timmar 39 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 13 timmar 40 minuter