Auktioner Övrigt BETESPUTS TILL TRAKTOR EF125

Bilder BETESPUTS TILL TRAKTOR EF125

BETESPUTS TILL TRAKTOR EF125

10000 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Arbetsbredd: 125 cm

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Klockskåp allmoge, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 3 800 SEK

Slutar om 7 timmar 2 minuter

Mårten Andersson färglitografi "De älskade i Moneglia" signerad

Värdering: -

Bud: 4 800 SEK

Slutar om 7 timmar 3 minuter

Moped Crescent typ 92 1209, årsmodell 1975

Värdering: -

Bud: 6 800 SEK

Slutar om 7 timmar 3 minuter

Kandelabrar mässing/alabaster, 1 par, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 7 timmar 3 minuter