Bilder LISA LARSON, figur, stengods, "Murre", Gustavsberg Studio, signerad och med studiohand

LISA LARSON, figur, stengods, "Murre", Gustavsberg Studio, signerad och med studiohand

1 månad 38 minuter

2024-03-28 18:26

1300 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Sittande katt, spräcklig glasyr, signerad Lisa Larson Studio Gustavsberg Sweden samt med studiohand, höjd ca 21 cm

Hildegard Falk, olja på duk, signerad, 42x49 cm

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Piedestal, trä/bok med marmorskivor

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Litografi, oidentifierad konstnär, signerad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Värdering: -

Bud: 60 SEK