Bilder Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.
Rammått: 65 x 39,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 15 timmar 45 minuter
Slutar om 15 timmar 50 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK