Bilder Karl-Erik Olsson, etsning nr. 183/290, signerad, daterad 1973.
Rammått: 47 x 41 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 45 minuter
Slutar om 12 timmar 50 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK