Bilder Hans Verduijn, "Koltrast", etsning nr. 182/200, signerad.
Rammått: 43 x 53,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 19 timmar 13 minuter
Slutar om 19 timmar 18 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK