Bilder VAS keramik, signerad F.B.C

VAS keramik, signerad F.B.C

Värdering: 20 SEK

Höjd 26 cm

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

STEKFAT, PORSLIN, KINA, 1700-TAL

Värdering: 200

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 7 dagar

STIG LINDBERG "BERSÅ", 12 DELAR

Värdering: 200

Bud: 600 SEK

Slutar om 7 dagar

MUSSELMALET, KANDILABER, HELBLOND, NR 1169, ROYAL COPENHAGEN

Värdering: 200

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 dagar

HÄSTHUVUDEN, PARET, STENMASSA, "DEKORATION GRINDSTOLPAR"

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

Slutar om 7 dagar