Bilder Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza
Kvinna vid grind, signerad, samt daterad 1885, bildmått 177 x 136 cm, rammått 197 x 157 cm. Ej examinerad ur ram.
Slutar om 4 timmar 21 minuter
Slutar om 4 timmar 21 minuter
Slutar om 4 timmar 21 minuter