Auktioner Konst & Grafik Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza

Bilder Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza

Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza

1300 SEK

Värdering: - SEK

Kvinna vid grind, signerad, samt daterad 1885, bildmått 177 x 136 cm, rammått 197 x 157 cm. Ej examinerad ur ram.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Fruktförvaringsskåp Nr: 259

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 4 timmar 21 minuter

Kassaskåp Joli Nr: 260

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 4 timmar 21 minuter

Säkerhetsskåp Nr: 261

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 4 timmar 21 minuter

Metalldetektor MD 301011 Nr: 262

Värdering: -

Bud: 850 SEK

Slutar om 4 timmar 21 minuter