Bilder Litografi, Salvador Dali
Signerad samt numrerad (103/250), bildmått 39 x 52 cm, mindre fuktskada i nedre hörnet i passpartout.
Slutar om 1 timme 50 minuter
Slutar om 1 timme 50 minuter
Slutar om 1 timme 50 minuter