Bilder Oidentifierbar konstnär, akvarell, blommor
Signerad och daterad 1998.
Slutar om 11 timmar 19 minuter
Slutar om 11 timmar 21 minuter
Slutar om 11 timmar 23 minuter
Signerad och daterad 1998.