Auktioner Konst & Grafik Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster

Bilder Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster

Stig Jonzon, olja på duk, konstnär som målar ett kloster

Värdering: - SEK

Signerad och daterad 1956.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Oidentifierbar konstnär, olja på duk, fjällstuga

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Redahylla, rakmodell med 10 skeppor och en burk

Värdering: -

Bud: 960 SEK

Hans Ripa, pastell, småbåtshamn

Värdering: -

Bud: 0 SEK