Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad V:son.
Rammått: 74x62 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK