Bilder Ingegerd Linder, olja på duk, signerad
Rammått: 52x43 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK