Bilder Bertil Landelius, olja på pannå, signerad.
Rammått: 61x52 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK