Bilder Erik Brandt, olja på pannå, signerad.
Rammått: 40,5x47,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 55 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 56 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 1 timme 13 minuter