Bilder Balanscykel Stiga

Balanscykel Stiga

1 månad 14 dagar

2024-06-16 18:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Stiga runracer C12

Stålram sitthöjd 37-43cm

12"

Västra Auktionsverket AB

Barrsätragatan 22
556 26 Jönköping

vastra@vastraauktionsverket.se
Tel: 036-12 03 03, 0702-75 45 22

Carl Månsson 1892-1976 Olja på duk

Värdering: 5 000

Bud: 2 000 SEK

Olle Gustafsson Blandteknik på pannå

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Nils Forsberg 1921-1994 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 750 SEK