Bilder Stolar 2 st

Stolar 2 st

125 SEK

Värdering: - SEK

H 80

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

Blompidestal, nyrenässans

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Olja på pannå, Egil Schwab, signerad

Värdering: -

Bud: 60 SEK

JOSEF EKBERG, vas, keramik, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Olja på duk, signerad

Värdering: -

Bud: 50 SEK