Bilder Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Tavlor 5 st Kanvas, bl.a trädmotiv största mått 130 cm x 36 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 timmar 50 minuter

Tavlor 5 st Kanvas bl.a Fyr, största mått 80 cm x 80 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 51 minuter

Lotta Backman litografi och Bruno Liljefors tryck, största mått 60x56

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 timmar 8 minuter

Gösta Werner, litografi nr 194/225, signerad.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 timmar 54 minuter