Bilder Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 3 timmar 50 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 51 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 4 timmar 8 minuter