Auktioner Bygg & Trädgård Parasollfot, metall/granit.

Bilder Parasollfot, metall/granit.

Parasollfot, metall/granit.

300 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 38 cm.
Bredd: 50x50 cm.

Smärre bruksskick.

Tung. Kan ej fraktas.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Gjutjärnsurnor, Ett par, 1900-talet.

Värdering: 600

Bud: 800 SEK

Trädgårdskrukor 3st, 2st med blå glasyr , Stengods, 190-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Piskställ, Classic, Galvaniserad stål, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 100

Bud: 250 SEK

Vattenkanna, 12 liter, zink, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK