Auktioner Övrigt Coinor, herrur, 14K guld.

Bilder Coinor, herrur, 14K guld.

Coinor, herrur, 14K guld.

3000 SEK

Värdering: 100 SEK

Funktion?
Bruksslitage

Karlssons Auktioner AB

Karbingatan 2
231 66 Trelleborg

info@karlssonsauktioner.se
Tel: 0410-137 39, 0708-27 72 66

Knut Norman, olja på pannå, "Från Trelleborgsslätten"

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Knut Norman, olja på pannå, stadsvy

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Oidentifierbar konstnär, olja på duk, fjällstuga

Värdering: -

Bud: 0 SEK