Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå 19,5x24, rammått = 37x42, otydligt signerad
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK