Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på pannå 19,5x24, rammått = 37x42, otydligt signerad

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå 19,5x24, rammått = 37x42, otydligt signerad

Oidentifierad konstnär, olja på pannå 19,5x24, rammått = 37x42, otydligt signerad

200 SEK

Värdering: 800 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

IVAN JORDELL. Pastell, "Kvinnoansikte", signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

VÄGGKROKAR, 9 st, "The Dots", formgiven av Tveit & Tornøe för Muuto

Värdering: 400

Bud: 250 SEK

Kontorsstol. Samtida.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Trälåda. Värnamo Mjölkfabrik.

Värdering: -

Bud: 120 SEK