Auktioner Mattor & Textil Matta 200 X 140

Bilder Matta 200 X 140

Matta 200 X 140

100 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

ROLAND BORÉN. Färglitografi, "1-2-3", signerad & numrerad 290/360.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

OIVA TOIKKA, 14 del servisglas, glas "Fauna", Nuutajärvi, Finland, 1900 andra hälft

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

BO BORGSTRÖM. Ljuslykta, "Tulpan", Royal Krona.

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Salongsbord. Mahogny, 1800 talet.

Värdering: -

Bud: 80 SEK