Auktioner Keramik & Porslin Kaffeservisdelar Rosenthal

Bilder Kaffeservisdelar Rosenthal

Kaffeservisdelar Rosenthal

550 SEK

Värdering: 600 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

SIGNE HYTTE, bordslampa, Karl-Johan, New Works, nutida

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

GRÄSTRIMMER, Stiga SB27JD, bensindriven

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

SERVISPORSLIN, 18 del, "Grön Anna", Rörstrand, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 700 SEK

KNIV, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter