Objektlistning för auktion

Arvika Auktionsverk AB

27 Nov

KONDOMAUTOMAT, 1980-90 tal, nyskick, väggmonteras, H: 78x 27x 22cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 5 dagar

GASSVETS

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 5 dagar

SIDEBOARD/SKÄNK modern tillverkning. H:82x 130x 44cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

SKÄNK 18-1900 tal. H:125x 100x 50cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 dagar

TRÄDGÅRD/BALKONGMÖBEL stolar 2st & bord hopvikbara. H:65cm D:60cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

TRASMATTOR 3st, B:80cm L:2m/ 2m /3m (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

PRESS äldre. 59x34cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

VATTENPASS, Sola, L: 80cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

TRÄTRÅG 2st, äldre, största: 102x47cm (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

CAMPINGPALLAR 2st, hopfällbara

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

ISHACKA, L: 118cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

FÅTÖLJ med fotpall, modern tillverkning. (använt skick)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

STOL stomme i metall, sits klädd i galon. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 5 dagar

GOLVLAMPA, teak & mässing, 1900-tal, H: 141cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SIDOBORD intarsia, mahogny, med speldosa, 1900 tal. H:55x 51x 35cm (speldosa går ej att vrida upp)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

TABURETT tidigt 1900 tal. H:70x 80x 29cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

STOLAR Paret & BORD med klaff H:75x 75x 75 + klaff 35cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

VITRINSKÅP med belysning, med spegelglas, modern tillverkning. H:175x 67x 33cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

KOSKINN, ca 230x190cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

STOLAR 3st i böjträ + 1st i plast, Ikea, Thonet-stil.(bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

TRAS/PLASTMATTOR 3st. 66x240cm längsta

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

MATTOR 2st, gummerade baksidor, 67x350cm & 67x120cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

TRÄTUNNA märkt CT, RF, BB H:95cm D:60cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

KLÄD-/SKOHYLLA på hjul, H: 128cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

MATTA 106x167cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

MATTA Handknuten. 80x160cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

KLAPPSTOL, sitthöjd: 46cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

BOKHYLLOR 2st, Ikea "Billy", H: 202x 40x 28cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

CD-STÄLL, Ikea "Benno", H: 202cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

BOKHYLLA, Ikea "Billy", H: 202x 80x 28cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 5 dagar

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 5 dagar

BYRÅ 4 lådig, 1800 tal. H: 96x 110x 51cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

BÄNK i furu, B: 130cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

REDASTÄLL, trä & plast, B: 126cm (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

ÄLGHORN B:75cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKRIVBORD Engelsk stil, bordsskiva klädd i läder, 3 delar, 1900 talets andra hälft. H:75x 122x 61cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

SKÅP i furu, Krogenäs Möbler, H: 185x 107x 37cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

KISTA daterad 1752. H:69x 106x 61cm (slitage, låst, nyckel saknas)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

TAKSTEG, 9st

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

TÄLT

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

LP-SKIVA Led Zeppelin "The Soundtrack From The Film The Song Remains The Same"

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

Parti ETSNINGAR, olika konstnärer, 18-1900 tal. 25x35m pappersstorlek

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

LITOGRAFIER 3st, Carl Andreas Dahlström 17x25cm bladmått

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

REPRODUKTIONER 4st. 28x38cm bladmått (småskador förekommer)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCHER 3st, "Botaniska väggtavlor". 58x78cm (slitage, 1st hörn saknar en bit)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCHER 2st, "Småskolans trafikbilder". 58x41cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCHER 2st, Hundar. 89x67cm (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH 2st, Sidensvans, Domherre & Älg. 96x73cm (bruksslitage, skador på hörn)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCHER 2st, Värmland & Templet i Jerusalem. 70x100cm värmland (skador)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

AFFISCH "Grodorna" 36x73cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH 100x70cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Korn. 57x78cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Havre. 57x78cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Råg. 57x78cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Vete. 57x78cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Potatis. 57x78cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Bladet, Växternas liv. 70x100cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Varg. 96x73cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 dagar

SKOLPLANSCH Järv. 95x74cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 5 dagar