Auktioner Guld, Silver & Smycken Skål och servettring, silver, fylld fot på skålen, total vikt 112 gram

Bilder Skål och servettring, silver, fylld fot på skålen, total vikt 112 gram

Skål och servettring, silver, fylld fot på skålen, total vikt 112 gram

1 timme 59 minuter

2024-09-28 19:26

650 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

Bordslampa/Golvvas, porslin, Kina, 18/1900-tal, höjd på vasen 55 cm, total höjd 109 cm

Värdering: 8 000

Bud: 15 500 SEK

TAVLOR 2st, sign okänd, pastell. 54x63m rammått (skador på ramar)

Värdering: -

Bud: 800 SEK

FISKFAT Största L:51 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

ASSIETTER etsat motiv Orrefors Edvard Hald 1920-tal 12st D:16 cm (nagg förekommer)

Värdering: -

Bud: 300 SEK