Auktioner VÅFFELJÄRN SIRMAN

Bilder VÅFFELJÄRN SIRMAN

VÅFFELJÄRN SIRMAN

1 timme 56 minuter

2024-10-15 15:25

700 SEK

Värdering: - SEK

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Mynt och sedlar, ett parti, Europa, 1900-tal.

Värdering: -

Bud: 250 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

Radiostyrd helikopter

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Diverse.

Värdering: -

Bud: 0 SEK