Auktioner Leksaker VW Modellbil Metall

Bilder VW Modellbil Metall

VW Modellbil Metall

90 SEK

Värdering: - SEK

Järnforsens Auktionshall

Prästnäs
570 81 Järnforsen

mikaelnibelius@gmail.com
Tel: 073-181 10 57

CARSTEN STRÖM (1913-1995), olja på pannå, signerad och daterad 1945

Värdering: 500

Bud: 300 SEK

Certina Armbandsur

Värdering: -

Bud: 4 350 SEK

Dansk Stol Fritz Hansen

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Golvlampa

Värdering: -

Bud: 40 SEK