Auktioner Konst & Grafik Bill Lundqvist, olja på duk "Valnötter"

Bilder Bill Lundqvist, olja på duk "Valnötter"

Bill Lundqvist, olja på duk "Valnötter"

Värdering: 300 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Henningsen, Poul för Louis Poulsen, taklampa, koppar, Kotte (Artichoke), design 1958 för Langelinie Pavillonen i Köpenhamn, etikettsignerad, dia 84 cm,

Värdering: 55 000

Bud: 0 SEK

Thorén, Esaias, olja, "Vid havet", signerad, 19 x 24 cm

Värdering: 5 500

Bud: 5 000 SEK

Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 74 x 54 cm

Värdering: 1 300

Bud: 0 SEK

Gunarsa, Nyoman, akvarell, balinesiska med skål, signerad och daterad 2006, synlig pappersstorlek 73 x 54 cm

Värdering: 1 300

Bud: 0 SEK