Bilder Bill Lundqvist, olja på duk "Valnötter"
Henningsen, Poul för Louis Poulsen, taklampa, koppar, Kotte (Artichoke), design 1958 för Langelinie Pavillonen i Köpenhamn, etikettsignerad, dia 84 cm,
Värdering: 55 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 5 500 SEK
Högsta bud:Bud: 5 000 SEK