Auktioner Konst & Grafik Gouache, Sven X.et Erixson

Bilder Gouache, Sven X.et Erixson

Gouache, Sven X.et Erixson

800 SEK

Värdering: - SEK

Scenskiss till Carmen på Operan, signerad, samt daterad 1954, 32,5 x 44,5 cm, skrynklig papper, färgfläck

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

9 timmar

650 SEK

9 timmar
9 timmar
9 timmar