Auktioner Konst & Grafik Väggskulptur, Gunnar Kanevad

Bilder Väggskulptur, Gunnar Kanevad

Väggskulptur, Gunnar Kanevad

0 SEK

Värdering: - SEK

Furu, abstrakta former i relief, signerad, samt daterad 1976, 52. x 56 cm

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

11 timmar

650 SEK

11 timmar
11 timmar
11 timmar