Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad, 1900-tal

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad, 1900-tal

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad, 1900-tal

250 SEK

Värdering: 600 SEK

Motiv från Motala ström Norrköping, otydligt signerad och daterad, ca 80 x 98, inkl ram 104 x 124 cm