Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad, 1900-tal
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad och daterad, 1900-tal
Motiv från Motala ström Norrköping, otydligt signerad och daterad, ca 80 x 98, inkl ram 104 x 124 cm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm