Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF

400 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Interiör med kvinna i fönster, 17 x 25 cm, inkl. ram 31,5 x 39 cm