Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF
Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, England, 1800-tal, monogramsignerad AF
Interiör med kvinna i fönster, 17 x 25 cm, inkl. ram 31,5 x 39 cm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm