Auktioner Konst & Grafik OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, osignerad

Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, osignerad

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, osignerad

650 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Landskap med kyrktorn, 17,5 x 27,5 cm, inkl. ram 37 x 47 cm