Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, osignerad
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-tal, osignerad
Landskap med kyrktorn, 17,5 x 27,5 cm, inkl. ram 37 x 47 cm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm
13 timmar
Stockholm