Auktioner Konst & Grafik Landskapsmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad och daterad -88, 78 X 67 cm
Bilder Landskapsmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad och daterad -88, 78 X 67 cm
Landskapsmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad och daterad -88, 78 X 67 cm
18 timmar
Stockholm
18 timmar
Stockholm
18 timmar
Stockholm
18 timmar
Stockholm