Auktioner Konst & Grafik Landskapsmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad och daterad -88, 78 X 67 cm

Bilder Landskapsmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad och daterad -88, 78 X 67 cm

Landskapsmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad och daterad -88, 78 X 67 cm

2 timmar 10 minuter

2026-01-02 20:12

200 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60