Auktioner Konst & Grafik OLLE "DROPPEN" ERIKSSON. Olja på duk, signerad samt daterad. 33x41cm bildmått
Bilder OLLE "DROPPEN" ERIKSSON. Olja på duk, signerad samt daterad. 33x41cm bildmått
OLLE "DROPPEN" ERIKSSON. Olja på duk, signerad samt daterad. 33x41cm bildmått