Auktioner Konst & Grafik OLLE "DROPPEN" ERIKSSON. Olja på duk, signerad samt daterad. 33x41cm bildmått

Bilder OLLE "DROPPEN" ERIKSSON. Olja på duk, signerad samt daterad. 33x41cm bildmått

OLLE "DROPPEN" ERIKSSON. Olja på duk, signerad samt daterad. 33x41cm bildmått

1 timme 39 minuter

2026-01-15 21:43

8100 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

18 timmar

650 SEK

18 timmar
18 timmar
18 timmar