Auktioner Konst & Grafik STEFANIE VON TRAUTTWEILLER. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad. 49x39cm bildytans mått
Bilder STEFANIE VON TRAUTTWEILLER. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad. 49x39cm bildytans mått
STEFANIE VON TRAUTTWEILLER. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad. 49x39cm bildytans mått