Auktioner Konst & Grafik STEFANIE VON TRAUTTWEILLER. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad. 49x39cm bildytans mått

Bilder STEFANIE VON TRAUTTWEILLER. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad. 49x39cm bildytans mått

STEFANIE VON TRAUTTWEILLER. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad. 49x39cm bildytans mått

1 timme 35 minuter

2026-01-15 22:21

850 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

18 timmar

650 SEK

18 timmar
18 timmar
18 timmar