Auktioner Konst & Grafik PERTTI ANTEROW VÄISÄNEN. Olja på duk, signerad. 35x28cm bildytans mått.

Bilder PERTTI ANTEROW VÄISÄNEN. Olja på duk, signerad. 35x28cm bildytans mått.

PERTTI ANTEROW VÄISÄNEN. Olja på duk, signerad. 35x28cm bildytans mått.

1 timme 32 minuter

2026-01-15 22:55

1650 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar