Bilder BENGT LANDIN (född 1933), olja på duk, signerad och daterad 63
BENGT LANDIN (född 1933), olja på duk, signerad och daterad 63
"Restaurangnatt", ca 30 x 38 cm
Konditionsrapport - Möjligen något mindre märke
1 600 SEK