Auktioner Konst & Grafik Alexander Calder efter

Bilder Alexander Calder efter

Alexander Calder efter

0 SEK

Värdering: - SEK

litografiskt tryck, signerad och daterad i trycket, rammått 92x71

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

17 timmar

650 SEK

17 timmar
17 timmar
17 timmar