Auktioner Konst & Grafik Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 61x37 cm

Bilder Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 61x37 cm

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 61x37 cm

700 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, "Mognande fält Löderup", signerad, 61 x 37 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793