Bilder Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 61x37 cm
Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 61x37 cm
Gerhard Wihlborg, olja på pannå, "Mognande fält Löderup", signerad, 61 x 37 cm med ram
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm