Bilder Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
Gabriel van Rooyen, olja på pannå, signerad, 1798.
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm