Bilder BARSKÅP, art déco, 1920-/30-tal
BARSKÅP, art déco, 1920-/30-tal
Fanerat, nedfällbar klaff med spegelbricka, tre lådor nedtill, svärtad dekor, beslag av kromad metall, höjd 85, 59 x 35 cm, inköpt i Belgien
8 timmar
Stockholm
8 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
8 timmar
Stockholm
8 timmar
Stockholm