Auktioner Möbler BARSKÅP, art déco, 1920-/30-tal

Bilder BARSKÅP, art déco, 1920-/30-tal

BARSKÅP, art déco, 1920-/30-tal

10 timmar 19 minuter

2026-01-31 19:06

400 SEK

Värdering: 800 SEK

Fanerat, nedfällbar klaff med spegelbricka, tre lådor nedtill, svärtad dekor, beslag av kromad metall, höjd 85, 59 x 35 cm, inköpt i Belgien