Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad
Afrodite och Eros, otydligt signerad, ca 20,5 x 15,5, inkl ram 37 x 30 cm
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm