Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, signerad

11 timmar 11 minuter

2026-01-31 18:54

Värdering: 300 SEK

Afrodite och Eros, otydligt signerad, ca 20,5 x 15,5, inkl ram 37 x 30 cm