Bilder BIRGER MÖRK (1919-2010), olja på pannå, signerad och daterad -59
BIRGER MÖRK (1919-2010), olja på pannå, signerad och daterad -59
Landskap, ca 37 x 45 cm, inkl ram ca 40 x 48 cm
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm