Auktioner Konst & Grafik BIRGER MÖRK (1919-2010), olja på pannå, signerad och daterad -59

Bilder BIRGER MÖRK (1919-2010), olja på pannå, signerad och daterad -59

BIRGER MÖRK (1919-2010), olja på pannå, signerad och daterad -59

550 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Landskap, ca 37 x 45 cm, inkl ram ca 40 x 48 cm