Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Värdering: 500 SEK

Staket i skogslandskap signerad Sawang, ca 89 x 86, inkl ram 106 x 105 cm