Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad
Staket i skogslandskap signerad Sawang, ca 89 x 86, inkl ram 106 x 105 cm
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm