Auktioner Möbler Pall, Tillskriven AB Sture G.Ohlsson, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Bilder Pall, Tillskriven AB Sture G.Ohlsson, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Pall, Tillskriven AB Sture G.Ohlsson, Malmö, 1900-talets andra hälft.

230 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 50cm hög & 24x39cm.
Bruksslitage, sprickor i sits.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902