Bilder Pall, Tillskriven AB Sture G.Ohlsson, Malmö, 1900-talets andra hälft.
Pall, Tillskriven AB Sture G.Ohlsson, Malmö, 1900-talets andra hälft.
Mäter ca: 50cm hög & 24x39cm.
Bruksslitage, sprickor i sits.
8 timmar
Stockholm
8 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
8 timmar
Stockholm
8 timmar
Stockholm