Bilder Tavla olja på duk porträtt Rom osignerad
Tavla olja på duk porträtt Rom osignerad
90 x 80 cm, skador på duk och färgsläpp
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm
Värdering
400 SEK
9 timmar
Stockholm
9 timmar
Stockholm