Auktioner Konst & Grafik Tavla olja på duk porträtt Rom osignerad

Bilder Tavla olja på duk porträtt Rom osignerad

Tavla olja på duk porträtt Rom osignerad

325 SEK

Värdering: - SEK

90 x 80 cm, skador på duk och färgsläpp

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51