Bilder SPEGEL
Förgylld ram, 1900-talets första hälft, senare glas, 54x67 cm. (vån3)
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK