Bilder STOLAR, 6 st, sengustavianska
omkring 1800, vitmålade med förgylld dekor, sitthöjd 45, totalhöjd 86 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK