Bilder STOLAR, 6 st, sengustavianska

STOLAR, 6 st, sengustavianska

4000 SEK

Värdering: - SEK

omkring 1800, vitmålade med förgylld dekor, sitthöjd 45, totalhöjd 86 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

Ljusstakar Sterling silver 1900/2000-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 1 200 SEK

Förtjänstnålar 18K Guld & Silver 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 950 SEK

TRAPPSTOL Stål & Stil, Norge.

Värdering: -

Bud: 450 SEK

VILDSVINSSKINN, ca 95x120cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK